NOVINKY 2018
Na začátku bychom se chtěli omluvit všem návštěvníkům a autorům fotek za nízkou kvalitu a rozlišení fotografií. Pravidelné informace o nás naleznete na mém facebooku. V případě, že se osobně neznáme mi prosím nejdříve napište zprávu.
Leden 2019

Konec roku 2018 se nesl ve znamení oslav, setkávání a dlooouhých vycházek po okolí. S Arim jsme konečně oficiálně převzali TITUL MASTER OF DOGDANCING DIVZIE HTM. V KK Adamov jsem uspořádali neoficiální závody v poslušnosti. A měli jsme radost, že hračky od nás udělaly radost spoustě pejskům a jejich majitelům. Malý report jak to u nás vypadalo máte ZDE


Přikládáme fotku Ariho jak se bavíme o dlouhých zimních večerech


Na Facebookových stránkách kynologického klubu Adamov jsme rozjeli ČTENÁŘSKOU VÝZVU KK ADAMOV :). Naši členové se nás často ptají na vhodnou literaturu týkající se výchovy a výcviku psů. A tak kdy jindy než v zimě :) Po celý týden zveřejňujeme s popiskem jednu knihu kterou doporučujemeProsinec 2018

Přejeme všem krásné Vánoce, úspěšný rok 2019 hlavně plný zdraví !!!!


Na místo pečení cukroví jsme se téměř celý měsíc věnovali šití hraček pro naše přáteleNa začátku prosince jsem si užívali 1 cm sněhu :)
Listopad 2018

Už před rokem jsem Kerře i Arimu slibovala na Vánoce nové pelechy, k realizaci došlo až o  rok později :) Kerra má navíc naordinovaný klidový režim díky natažené kyčli :/V půlce listopadu se Arimu zanítil jeden z ulomených špičáků natolik, že bylo potřeba ho vyrthnout. Další dva špičáky taktéž nebyly v dobrém stavu. Po domluvě s veterinářem jsem nakonec vyhodnotila jako nejlepší řešení je nechat vytrhnout taky. Ari je tedy hned o 3 špičáky chudší, kvalitu zbylých zubů k mému velkému úžasu vyhodnotil veterinář jako velmi dobrou :)3.11. jsme se zúčastnili závodu BESKYD OBEDIENCE CUP. Závod se konal na krásné ploše fotbalového hřiště - A tedy Ari nezklamal, ve své mozkovně opět nastavil režim "jsem na obranách" (i když několik let na obranách nebyl), dojem obran v něm ještě více umocnil jeden z prvních cviků obíhání kužel - tedy "revír". Nakonec nám náš výkon vynesl 6té místo. Kerra si paradoxně odnesla 0 bodů za kužel - tedy jeden z mála cviků, ve kterém jsem jí opravdu věřila a  plný počet bodů si odnesla za  box, který viděla podruhé v životě. Nakonec se umístila na krásném 3tím místě. A my nyní začínáme obedience pilovat pod vedením nejlepší trenérky Romči Polické :)

Říjen 2018

28.10. Memoriál Oldřich Kaly, Rájec-Jestřebí. Kerra 2.místo kat. ZZO, Ari 2.místo Kat ZZO - senior


Těšila jsem se, jak se s Arim zúčastníme (!konečně!) Mistrovství ČR belgických a australských ovčáků v dogdancingu. Nakonec z plánů sešlo a tak se bohužel ani letos žádné "konečně" nekonalo. Zamyslela jsem se, kdy jsem naposledy někam na závody vytáhla Kerru a zjistila jsem, že už je to rok :) Na poslední chvíli jsme se přihlásily na Memoriál Ivo Hermana do Kuřimi a udělaly si "dámskou" jízdu. V kategorii ZZO jsme obsadily 4.místo (z 13) - díky účasti na závodech jsem se dozvěděla kde mám rezervy a že by nebylo od věci si zase trochu připomenout zkušební řád :)Září 2018

Štěňátka po Arim jsou na světě!!!! Začátkem září se narodily štěňátka (2 psi + 7 fen) v chovatelské stanici Sa-kra Beskydy. Podle fotek a videí se všechna štěňata mají opravdu čile k světu!! Ariho syn Poker Sa-Kra Beskydy složil speciální zkoušky a v necelých dvou letech slouží se svým psovodem u policie v New Yorku :)Chtěli jsme si s Arim vyzkoušet něco nového a tak jsme se přihlásili na Mistrovství ČR belgických ovčáků v obedience, které se konalo 30.9. v Brně, v kategorii OBZ jsme se umístili na 2.místě (shodný počet bodů s prvním místem)


...něco málo, jak se bavíme při cvičení :):Léto 2018


Stále se u nás něco děje, máme za sebou několik závodů, zkoušek a taky akční léto. Přinášíme menší aktualizaci:


.. A máme i video....krátky sestřih toho jak jsme si užili léto můžete najít ZDE


Ariho potomek Putin Sa-Kra Beskydy obsadil 3.místo na mistrovství Polska v ringu. Velká gratulace!!


Konec srpna jsme strávili v Rakousku :)


I když se ukázkám dogdancigu pro veřejnost momentálně snažím spíše vyhýbat jsou akce na super místech se super lidmi. 25.8. jsme se podíleli na doprovodném programu v rámci 65. výročí od otevření ZOO Brno a moc jsme si to užili
Užili jsme si taky super intenzivku agility pod vedením Zuzky Kubánkové na Vysočině

Užívali jsme si pořádně vypečeného léta plného koupání a výletů


Ariho syn - Poker Sa-Kra Beskydy v Kanadě :)5.7. a 7.7. proběhlo KRYTÍ AEROSMITH RANČ CARISSA X OK SA-KRA BESKYDY!!! BŘEZOST POTVRZENA!!!!


5.7.2018 se nám zadařilo složit zkoušku HtM 3 na známku VÝBORNÁ splnili jsme tak podmínky pro udělení titulu Master of dogdancing divize HTM (MOD HtM)

Video zkoušky naleznete ZDEV dubnu se nám s Aerosmithem podařilo složit HtM2 konečně na známku výborná
28.2.2018 se našemu Aerosmithovi  a Deasy Malanzvers narodily štěňátka v chovatelské stanici MALANZVERS !!

3 psi a dvě fenky

 

28.1.

Zkoušky dogdancingu Brno

S Kerrou jsme konečně přezvaly "Mastera". Podmínky pro jeho udělení jsme splnily už v červenci 2017

Ari splnil zkoušku HTM 2 !!!

 

 

 

NOVINKY 2017

21.10.2017

58. ročník Valíčkova memoriálu

1. MÍSTO - Zuzana Jakubcová + Black Sheep Jill (kat. ZZO)

 

Září 2017

Ari je po operaci (metoda TTA) utržených předních křížových vazů v koleni. Rekonvalescence probíhá na výbornou. Za skvěle odvedenou práci děkujeme MVDr. Snášilovi.

 

3 týdny po operaci


Více zd

9.7. - 16.7.2017
LVT obedience + dogdancingu s Vandou Gragorovou a Kristýnou Barošovou Vojkovskou. S Kerrou se nám podařilo složit zkoušku MD1 na výbornou a zároveň splnit podmínky pro udělení titulu Master of dogdancing I.
 
 
 
6.7. - 8.7.
Intenzivka agility se Zuzkou Kubánkovou
 
24.6. - 25.6.2017
Rozpálený víkend jsme s Arim strávili na brněnském výstavišti, kde jsme vystupovali v rámci mezinárodní výstavy psů PROPET 2017 a pro Český rozhlas. Děkuji všem jeho ošetřovatelům za vzornou péči, díky které si mohl užít např. koupání v kašně :)17.6.
S Kerrou jsme vybojovaly - samy nad sebou první místo na soutěži psích triků v Blansku :)

 

 
 
 
 
 
 
 


10.6.2017
Máme za sebou první kolo našich závodů v dogdancingu a psích tricích. Více informací ZDE

3.6.2017
Vystupovali jsem na oslavě dne dětí v Adamově