Výcvik psů

 

 

 

V současné době se nevěnuji žádným cizím psům ať se to týká jejich výcviku, venčení, hlídaní  a podobně. V rámci možností se věnuji pouze výcviku členů KK Adamov. 

 

V současné době se věnuji pouze tréninku členů kynologického klubu Adamov. Věnujeme se především výchově, základní poslušnosti a nápravě problémového chování. Dále cvičíme prvky dogdancingu, trickdoggingu a vymýšlíme spoustu zábavných her pro psy, pomocí kterých se mohou rozvíjet.

 

V průběhu roku se také svými psi účastním nejrůznějších předváděcích akcí, kde nejčastěji předvádíme vystoupení dogdancingu

 

 

 

 

Někteří psi na individuální výcvik:

Mnou cvičení psi v dávné minulosti, kteří mi nejvíce přirostli k srdci a mají zde své místo 

 

In memoriam

Charlie

Kříženec

Hyperaktivní učenlivý kříženec. Pejsek z útulku. Můžu říct, že začátky s ním byly velmi krušné. Velkou roli ale sehrála jeho velmi trpělivá majitelka. Charlie se velmi zlepšich naučil se běhat agility (účast na závodech) velmi učenlivý byl také co se týká cviků v tanci se psem a základní poslušnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In memoriam

Bady

Německý ovčák bez PP
 

Říká se, že člověk zjistí až později o co přichází. Bady ač k původnímu účelu tedy hlídaní objektu naprosto nevhodný byl asi mým nejoblíbenějším psem, které ho jsem kdy ve výcviku měla. V životě jsem nepoznala psa, který by mi byl tak oddaný, na mě tak závislý, tak stašně rychle se učil a okamžiě udělal vše co mi jen na očích viděl. Prostě úžasnej pes. Badyho jsem asi hodně zklamala já, když si pak výcvikář, který měl Badyho po mě kamarádce stěžoval, že má přišernou reakci na holky v barevných tričkách (dodnes mám ráda všechny veselé barvy :o)) bylo mi jasné, že mě stále ještě hledá. JJ mít tě dneska tak už bych tě asi jen tak odejít nenechala..

 

 

 

In memoriam

Max

Německý ovčák bez PP

V majetku jedné dopravní firmy. Když jsem ho v cca 10 měsících potkala poprvé neslyšel ani na jméno. Po necelém roce jsem výcvik tohoto psíka ukončila, nebylo mi umožneno si ho brát o víkendech - tedy možnosti brát Maxe na cvičák v sobotu a trénink obran upadaly. Max trpěl velmi těžkou dysplazií KK, která se ještě umocňovala jeho nulovým svalstvem a tím, že vyjma 4 hodin týdně, které se mnou byl venku strávil zavřený v kotci.